Чим займається митний брокер

Митний брокер – це учасник ЗЕД, підприємство, яке виступає посередником клієнта в митному оформленні, сплаті всіх зборів і т.д. Регулює взаємовідносини клієнта і брокера договір, підписаний двома сторонами.

Розрахувати вартість перевезення
Розрахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (КМ)
Перевезення
По Україні
Iмпорт
Експорт
Тип авто
Тип кузову
Тент
Реф
Суцільномет
Ваша знижка 5 %
грн. з ПДВ
євро
Для отримання ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЗНИЖКИ введіть ваші дані


Оскільки митний брокер веде зовнішньоекономічну діяльність, він може виступати як експортний, так і як імпортний брокер. Але і в першому і в другому випадку, він забезпечує оперативне переміщення вантажу через кордон.

Митний брокер повинен мати ліцензію, яка дозволяє йому здійснювати свою діяльність. До 2010 року така ліцензія видавалася на 5 років. В кінці 2009 року були внесені поправки, виходячи з яких, ліцензія митного брокера видається на необмежений час.

Крім ліцензії, брокер повинен бути обізнаний у всіх законодавчих актах, правилах, пов’язаних з веденням митної діяльності. Також він повинен відслідковувати зміни в цій галузі, для того, щоб максимально оперативно і якісно виконувати свою роботу.

Перевагою буде володіння і необхідними особистісними якостями. Наприклад, митний брокер повинен вміти знаходити спільну мову з різними людьми. Під час виконання роботи йому доводиться спілкуватися з численними представниками державних органів, від яких залежить успіх проходження вантажу через митницю. Уміння комунікувати і домовлятися може допомогти брокеру уникнути багатьох зволікань і затримок.

Послуги ubi-logistic – чим займається митний брокер

Чим же все-таки займається митний брокер?

  • Декларування вантажів;
  • Сплата зборів, ПДВ, податків;
  • Митний контроль;
  • Визначення кодів ТН ЗЕД ТЗ;
  • Надання всіх необхідних документів і т.д.

Послуги митного брокера – це рішення для компаній, які хочуть якісно і оперативно проводити свою зовнішньоекономічну діяльність. Професійне ведення ЗЕД фахівцями значно знижує всі можливі ризики, які можуть виникнути в ході роботи.

Поделиться:

Write a Comment