Что такое грузоперевозки и для чего они нужны

Що таке вантажоперевезення і для чого вони потрібні?

Вам потрібно доставити товар цілим та неушкодженим? Навряд чи ви захочете везти його самостійно. Для цього необхідні не тільки теоретичні знання процесів і етапів доставки, а й безцінний досвід роботи в нестандартних ситуаціях. Це і є «індикатор» якості компаній, які займаються вантажоперевезеннями.

Розрахувати вартість перевезення
Розрахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (КМ)
Перевезення
По Україні
Iмпорт
Експорт
Тип авто
Тип кузову
Тент
Реф
Суцільномет
Ваша знижка 5 %
грн. з ПДВ
євро
Для отримання ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЗНИЖКИ введіть ваші дані


Цими кількома реченнями ми і відповіли на питання, що таке вантажоперевезення. Ще більш коротко – це переміщення вантажу з точки А в точку В.

Трішки історії

Вантажні перевезення – одне з найдавніших занять людини. Здивовані? А даремно. Якщо брати до уваги позначення, яке ми дали, то ще Людина розумна займалась вантажним переміщенням. Так, спочатку люди самостійно транспортували вантажі з одного місця в інше. З винаходом колеса їх життя стало простіше. Погодьтеся, котити річ набагато легше, ніж нести. Особливе значення для вантажоперевезень мало також приручення худоби. Люди використовували його в якості тяглової сили, звільнивши себе від будь-яких зусиль. Але і це не все. Справжній переворот стався після випуску перших автомобілів. Для людини наступили дивні часи – більше не потрібно витрачати величезну кількість часу і зусиль на доставку вантажів. Зараз будь-який товар можна доставити в інший кінець світу в максимально короткі терміни.

Для того щоб забезпечити переміщення вантажу, використовують 4 основні види транспорту. Це і лежить в основі диференціації видів вантажоперевезень.

Види вантажоперевезень:

Автомобільні;

Залізничні;

Авіа;

Морські.

Варто також згадати і про мультимодальні перевезення, коли при транспортуванні використовується відразу кілька видів транспорту.

Також можна розмежувати вантажоперевезення, щодо маршруту проходження вантажу. Таким чином, можна виділити

  • Міські перевезення;
  • Приміські;
  • Міжміські;
  • Міжнародні.

Отже, про перевезення поговорили. Перейдемо до самого товару.

Види вантажів:

Призначення (продукти харчування, будматеріали);

Габарити, вага (великогабаритні, негабаритні, малотоннажні);

Навантаження (штучні, навалочні);

Небезпека (особливо небезпечні, безпечні);

Зберігання (наприклад, швидкопсувні вантажі або товари довгого зберігання).

Вид вантажу впливає і на тип транспорту і на особливості зберігання товару, його завантаження / розвантаження.

Безумовно, те, що ми розповіли – це тільки початок оповідання про вантажоперевезення. Ця тема настільки велика, що неможливо за раз пояснити всі нюанси. Тому, слідкуйте за нашими новинами і додавайте собі в закладки цікаву для вас інформацію!

Поделиться:

Write a Comment