Залізничні і автомобільні перевезення: що краще?

Так історично склалося, що в нашій країні основними «конкурентами» у вантажоперевезеннях є саме залізничний і автомобільний транспорт. Але який вид транспорту є більш прийнятним для українського ринку? Спробуємо розібратися.

Розрахувати вартість перевезення
Розрахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (КМ)
Перевезення
По Україні
Iмпорт
Експорт
Тип авто
Тип кузову
Тент
Реф
Суцільномет
Ваша знижка 5 %
грн. з ПДВ
євро
Для отримання ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЗНИЖКИ введіть ваші дані


Фактори вибору транспорту

Щоб більш детально зрозуміти основні особливості автомобільного та залізничного транспорту, ми позначили головні відмінності між ними щодо вартості, типу вантажу, часу транспортування, безпеки і впливу на навколишнє середовище.

ТранспортВартістьВідстаньТип вантажу
АвтотранспортВитрати мінімальні тільки на невеликих маршрутах.Використовується для перевезень на тому ж континенті. Швидкість доставки автомобілем вище, ніж залізничним транспортом. Крім того, можлива доставка «від дверей до дверей».Універсальний вид транспорту, який дозволяє постачати більш широкий асортимент товарів, в тому числі вантажів, які потребують дотримання певних температур. Однак коли справа доходить до ваги і габариту товарів, можуть бути певні обмеження.
ЖД транспортТарифи дешевше, завдяки невеликій витраті палива.Використовується для перевезення на великі відстані. Можливість перевозити важкі вантажі.В основному використовується для доставки природних ресурсів: вугілля, нафти, природного газу або сільськогосподарської продукції. Можлива доставка великогабаритних та великовагових вантажів.

 

ТранспортЧас доставки БезпекаВплив на екологію
АвтотранспортМожливі затримки через погодні умови, затори на дорогах.Найбільш схильний до нещасних випадків транспорт.Впливає на навколишнє середовище,

в результаті вихлопів в атмосферу.

ЖД транспортТерміни доставки більше, але затримок немає через чіткого графіка руху. Крім того, на доставку не впливають погодні умови і трафікАварії не виключені, але відбуваються вкрай рідко.Використовує менше палива,

вплив на екологію незначне.

 

Поделиться:

Write a Comment