Що таке мультимодальні перевезення: особливості та відмінності

Все більше логістичних компаній починає впроваджувати в свій бізнес послугу мультимодальних перевезень, так як це дає можливість зменшити кількість витрат на логістику і таким чином дати більш конкурентну перевагу в подальшій реалізації товару. Сьогодні ми спробуємо розібратися, що таке мультимодальні перевезення і які їх особливості.

Read More

Функціональні обов’язки митного брокера

Якщо ви хочете досягти успіху на сьогоднішньому глобальному ринку, вам потрібно оволодіти мистецтвом міжнародної торгівлі. Це мистецтво включає розуміння основ митного оформлення. Якщо ж це здається вам недосяжним, ви можете просто передати свої обов’язки митному брокеру..

Read More

Залізничні і автомобільні перевезення: що краще?

Так історично склалося, що в нашій країні основними «конкурентами» у вантажоперевезеннях є саме залізничний і автомобільний транспорт. Але який вид транспорту є більш прийнятним для українського ринку? Спробуємо розібратися.

Read More

Как организовать международные грузоперевозки: основные моменты, которые необходимо знать

Як організувати міжнародні вантажоперевезення: основні моменти, які необхідно знати

Отже, починаючи нашу бесіду, потрібно спочатку розуміти, що ж таке міжнародні перевезення? Це переміщення вантажів з однієї країни в іншу, за допомогою різних типів транспортування.

Read More

Что такое грузоперевозки и для чего они нужны

Що таке вантажоперевезення і для чого вони потрібні?

Вам потрібно доставити товар цілим та неушкодженим? Навряд чи ви захочете везти його самостійно. Для цього необхідні не тільки теоретичні знання процесів і етапів доставки, а й безцінний досвід роботи в нестандартних ситуаціях. Це і є «індикатор» якості компаній, які займаються вантажоперевезеннями.

Read More

Чим займається митний брокер

Митний брокер – це учасник ЗЕД, підприємство, яке виступає посередником клієнта в митному оформленні, сплаті всіх зборів і т.д. Регулює взаємовідносини клієнта і брокера договір, підписаний двома сторонами.

Read More

Перспективы для грузоперевозок в 2018 году

Перспективи для вантажоперевезень у 2018 році

Економічна криза, яка згодом продовжує набирати обертів, зачіпає безліч напрямків бізнесу, в тому числі і вантажоперевезення. Аналіз ринку дає право стверджувати, що вантажоперевезення в 2018 році зіткнуться з продовженням боротьби за клієнтів, зменшенням числа компаній і підвищенням якості послуг, що надаються. Зацікавилися? Тепер розберемося у всьому по порядку.

Read More

Основні рівні логістичного сервісу

Традиційно виділяють 5 рівнів логістичного сервісу (Party Logistics). Класифікація проводиться відповідно до ступеня залучення компаній підрядників в логістичний ланцюжок і бізнес процеси компанії-замовника.

Read More