Функціональні обов’язки митного брокера

Якщо ви хочете досягти успіху на сьогоднішньому глобальному ринку, вам потрібно оволодіти мистецтвом міжнародної торгівлі. Це мистецтво включає розуміння основ митного оформлення. Якщо ж це здається вам недосяжним, ви можете просто передати свої обов’язки митному брокеру..

Хто такий митний брокер?

Подібно експедитору або спеціалісту з логістики, митними брокерами є фізичні особи, асоціації, корпорації, діяльність яких підлягає ліцензуванню. Як клієнт, ви надаєте своєму митному брокеру повноваження діяти від вашого імені.

Обов’язки митного брокера

Що входить в обов’язки брокера? Митні брокери допомагають з документацією (як в автономному режимі, так і в режимі онлайн), правилами і положеннями конкретної країни, платежами, розрахунками мит і пов’язаними з ними податками, якщо такі є.

Вони гарантують, що ваші товари пройдуть очищення своєчасно і без труднощів.

Як фахівці в цій галузі, митні брокери допоможуть вам зорієнтуватися в морі мінливих правил і зрозуміти специфіку імпорту, пов’язану з конкретними товарами. Вони добре обізнані в усіх процедурах в’їзду, основних моментах і вимогах до оформлення товарів, класифікації, мита і податків, що стягуються з імпортованих товарів.

Митні брокери можуть виконувати свою роботу в якості партнерів експедиторів, незалежних підприємств, імпортерів, експортерів і митних брокерських фірм.

Як знайти митного брокера?

У пошуку митного брокера та додаткової інформації про імпорт можна звернутися в Асоціацію митних брокерів України. Крім цього, на ринку функціонує достатня кількість транспортно-логістичних і брокерських компаній, які надають необхідні послуги.

Вибравши компанію (або конкретну людину), перевірте її ліцензію на брокерську діяльність і присутність в реєстрі митних брокерів.

Скоротивши вибір до кількох претендентів, почитайте відгуки про роботу митного брокера, проаналізуйте, скільки задоволених клієнтів за його плечима і яким досвідом він володіє.

При правильному виборі брокера, міжнародна торгівля може стати новим витком у розвитку компанії. Головне – з усією серйозністю підійти до пошуку фахівця, здатного вам в цьому допомогти.

Поделиться:

Write a Comment