Що таке перевезення збірних вантажів?

Це вид транспортування товарів одразу декількох власників, який здійснюється на одному транспорті і по одному маршруту. При цьому вантажі можуть мати абсолютно різні характеристики і габарити.

Переваги

Особливості перевезення збірних вантажів дозволяють власникам значно заощадити і замовити доставку товару не великого розміру.

Таким чином, замовник знімає з себе необхідність платити одразу за весь контейнер, якщо йому потрібно перевести маленький вантаж. У цьому випадку доставка збірних вантажів оплачується всіма власниками пропорційно до обсягу, який займає його продукція.

 

Збірні вантажі можуть перевозитися усіма видами транспортування:

  • Морські перевезення;
  • Авіаційні перевезення;
  • Залізничні перевезення;
  • Автомобільні перевезення;
  • Мультимодальні перевезення.

Кому і навіщо потрібні перевезення збірних вантажів?

Скористатися нашими послугами можуть як компанії, що займаються імпортом або експортом товару, так і люди, які переїжджають на нове місце проживання та потребують надійного транспортування свого майна.

Замовити перевезення збірних вантажів зручно в будь-якому випадку, адже компанія несе повну відповідальність за транспортування – від завантаження товару до його видачі в місці призначення.

Збірні вантажі – це економія коштів і зручність для замовника. Фахівці UBI Logistic-Ukr позбавлять від необхідності шукати транспорт або партнерів, яким також необхідно перевезти вантаж невеликих обсягах. Дбайливе ставлення до матеріальних цінностей дозволяє використовувати компанію для транспортування крихких і нестандартних товарів.

 

Картинки по запросу сборные грузы

Чому перевезення збірних вантажів найбільш вигідне з нашою компанією?

UBI Logistic-Ukr – це злагоджена команда професіоналів з великим досвідом роботи. Серед наших переваг:

Картинки по запросу сборные грузы

  • Сучасний автопарк. Всі автомобілі регулярно проходять якісний техогляд;
  • Досвідчені водії з наявністю необхідних документів. Всі вони офіційно працевлаштовані, мають водійське посвідчення з відповідною категорією;
  • Дотримання правил безпеки. Ми суворо контролюємо, наскільки працівники дотримуються правил дорожнього руху, адже це забезпечує збереження товару замовника і запобігає позаплановим затримкам в дорозі;
  • Відсутність проблем на митниці. Документи для перетину кордону підготовлені заздалегідь, адже цю процедуру контролюють співробітники відділу по ЗЕД і митно-брокерського відділу UBI Logistic-Ukr;
  • Можливість відстежити автомобіль з продукцією. Замовник в будь-який момент може дізнатися, де знаходиться його вантаж, побачити його на карті, визначити швидкість руху, дізнатися причину кожної зупинки.

Наша команда враховує при виборі маршруту пересування всі фактори – від попереджень про зміну погоди до пробок в ранкові та вечірні години у великих містах, поблизу туристичних місць і т.д.

При необхідності перевезення збірних вантажів може бути комбінованим: наприклад, товар може бути відправлений в іншу країну потягом або літаком, а після перетину кордону потрапити до місця призначення автомобілем. Такий спосіб застосовують, якщо є можливість здешевити вартість, щоб ціна стала значно нижче, ніж в інших випадках транспортування.

Чому нам можна довіряти?

Співробітники UBI Logistic-Ukr стежать за іміджем і репутацією компанії, що безпосередньо залежить від якості послуг. Тому ви не зустрінете негативних відгуків про нашу роботу. У нашому досьє немає жодного судового позову: це можливо завдяки професійній мінімізації ризиків.

Будь-яка співпраця, в якій передбачено перевезення збірних вантажів, оформлена документально. Це захищає як клієнта, так і наших співробітників від можливих конфліктів, а також гарантує клієнту якісне виконання роботи. У договорі також зазначено ціну на надання послуги транспортування.

Як формується ціна на послугу?

Те, скільки коштуватиме перевезення збірних вантажів, залежить від кількох факторів. Серед них основним є обсяг і вага замовлення. Часто ці характеристики визначають вид використовуваного транспорту. Ціна залежить і від розрахунку загальної протяжності маршруту. Також вартість буде збільшена при перетині автомобілем одного або декількох кордонів країн Європи.

Ціну формують і додаткові вимоги до умов транспортування: крихкість, чутливість до різких перепадів температур, обмежений термін зберігання і т.д.

Вартість менеджери вказують на початку співпраці, що дозволяє уникнути будь-яких непорозумінь.

Складність вантажоперевезення збірних вантажів

Доставка подібних вантажів має ряд складнощів, що потребують професійного рішення фахівців.

По-перше, навантаження. Оскільки, наприклад, вагон може бути заповнений вантажем абсолютно різного розміру, важливо завантажити їх так, щоб всі вони стояли міцно і надійно.

По-друге, якщо деяка продукція повинна буде розвантажуватися на шляху проходження, її варто завантажувати ближче до виходу.

Здавалося б, дрібниці. Але неврахування цих деталей може призвести як до затримки доставки, так і до псування товарів, чого, ні в якому разі, не можна допустити.

Наші гарантії

Як професійна компанія в сфері надання логістичних послуг, ми можемо гарантувати збереження всіх товарів, вибір оптимального маршруту пересування по Україні, Європі та іншим країнам, вигідне страхування, економію фінансових коштів, повний супровід, допомогу в оформленні документів і вирішенні всіх митних питань

Замовити прорахунок вартості

Вам потрібно відправити вантаж? Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з Вами протягом 10 хвилин.

Вартість

Ціна на збірні перевезення значно нижче, ніж на замовлення цілого вагону/вантажівки і т.д. Прайс в цьому випадку може варіюватися в залежності від обсягу товару, довжини маршруту, виду транспортування та наявності додаткових послуг.

Замовити

Зробити замовлення можна, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери проконсультують з усіх питань, що можуть у вас виникнути і максимально швидко оформлять заявку.

 

Write a Comment