Пошук постачальників і виробників, які відповідають всім потребам і побажанням - справа нелегка і досить кропітка. Іноді на це може піти досить багато часу, що відповідно, гальмує весь бізнес. Ми пропонуємо допомогу з пошуком надійних партнерів, з якими можна йти рука об руку протягом довгих років.

Кого обрати?

Послуги пошуку включають вибір постачальників/виробників як на вітчизняному ринку, так і на зарубіжному. У чому ж переваги і недоліки кожного?

  • Вітчизняний виробник бере за виробництво дорожче, але ціни на транспортування значно менше, і перевезення здійснюється в рази швидше. Крім того, набагато легше перевірити якість саме вітчизняної продукції. До мінусів же варто віднести певну обмеженість спектру пропонованих товарів.
  • Виробництво оптової продукції за кордоном обходиться дешевше. Наприклад, особливо вигідними умовами продовжують відрізнятися товари з Китаю. Різноманітність продукції значно ширше, а кількість виробників і постачальників більше. Але, доставка товарів може обійтися дорожче і чекати її необхідно довше.
Розрахувати вартість перевезення
Розрахувати вартість перевезення
Звідки
Куди
Дата завантаження
Відстань (КМ)
Перевезення
По Україні
Iмпорт
Експорт
Тип авто
Тип кузову
Тент
Реф
Суцільномет
Ваша знижка 5 %
грн. з ПДВ
євро
Для отримання ПЕРСОНАЛЬНОЇ ЗНИЖКИ введіть ваші дані


Як видно, у кожного ринку є свої переваги і недоліки, тому пошук виробників повинен ґрунтуватися на ретельному аналізі вигод від співпраці з організаціями як з України, так із Європи або інших країн.

Ми, як компанія, яка здійснює діяльність в цьому напрямку не один рік, знаємо, на що слід звертати увагу, які типи товарів вигідніше закуповувати в Україні, а які - за кордоном. Які постачальники зарекомендували себе як відповідальні партнери, а які - ні.

Крім того, варто розуміти, що пошук постачальників - це половина справи. І зупиняючи свій вибір на певній компанії, потрібно домовитися з нею про найбільш вигідні умови співпраці, що відповідають потребам двох сторін.

Наші переваги

Наш досвід в пошуку постачальників і виробників дозволить не тільки заощадити час підприємця, а й мінімізувати ризики від невдалих угод. Фахівці підберуть найбільш вигідних партнерів, взаємодія з якими зробить бізнес ефективнішим і більш прибутковим.

Для того, щоб отримати детальну консультацію, дізнатись вартість наших послуг, зверніться до менеджерів за вказаними на сайті номерами.

 

Write a Comment